Müügileping ja e-poe kasutamise tingimused

Müügileping ja e-poe kasutamise tingimused

Veebipoe www.flowerwood.ee (edaspidi Veebipood) omanik on FlowerWood OÜ (registrikood 14547647), asukohaga Asunduse 6-25 11416 Tallinn

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Lillede tellimine kulleriga ja lillede saatmine

1.KUHU ME SAADAME JA KUI PALJU SEE MAKSAB 

Lilled kulleriga Tallinnas ja lillede saatmine. Teie tellimusi viime kohale Tallinna piires ja Tallinna lähiümbruses: Alliku, Aruküla, Assaku, Haabneeme, Harku, Harkujärve, Hüüru, Iru, Järveküla, Jüri, Kakumäe, Keila, Kiili, Kiisa, Laagri, Lagedi, Loo,  Luige, Maardu, Muraste, Muuga, Püünsi, Peetriküla, Raasiku, Rae, Rannamõisa, Rohuneeme, Saku, Saue, Suurupi, Tabasalu, Tiskre, Viimsi

Kui soovite kullerteenust mujale, võtke ühendust telefonitsi või saatke e-mail info@flowerwood.ee  ja küsige pakkumist.

Üle 35-eurosed tellimused viime Tallinna piires tavakulleriga kohale TASUTA.

TAVAKULLER (E-R kl 11.00-19.00 vahel, L-P kl 11.00-17.00): Valides tavakulleri , võite kirjutada kommentaaridesse soovitusliku kella aja, kuid peab arvestama ,et tellimuse valmistamine võib võtta kuni 3 tundi, olenevalt tellimuse mahust. Kullerteenus Tallinna piires maksab nädala sees E- R 5,00 EUR, nädalavahetusel L, P 6,50 EUR. Tallinna lähiümbruses nädala sees E-R alates 15 EUR , nädalavahetusel L,P alates 17 EUR. NB. Helistame alati ka lillede saajale ette ja lepime aja kokku.

Kui soovite oma tellimusele ise poodi järgi tulla, märkige  tellimust vormistades  “Tulen lilledele poodi ise järgi”. Sel juhul arvestatakse teie kullerteenuse tasuks 0 eurot. NB Palun lisage kommentaaridesse ka aeg, millal soovite tellimusele järgi tulla.

Kui soovite saata lilli laupäeva ja pühapäeva hommikuks, peab tellimus olema tehtud hiljemalt eelmise päeva  kella 15,00-ks. Teeme ka erandeid aga sel juhul helistage igaks juhuks ja täpsustage üle.

  1. LILLEDE SAATMINE E-LILLEPOE KAUDU

1)Kõige lihtsam ja kiirem võimalus! Valige pildi järgi toode, mida soovite osta ja saata. Klikkides pildile avaneb suurem pilt ja kirjeldus. Osade kaupade juures on valikus ka mitu erinevat suurust, mille hulgast saate valida sobiva. Soovitud kauba puhul  klikkige lingile “Lisa ostukorvi”. Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides lingile “Ostukorv”

2) Ostukorvis kontrollige, kas kõik teie soovitud tooted on nimekirjas. Vajutage  lingile “Maksma”

3) Lillede saatja andmed on teie (tellija) andmed. Teine osa on lillede saaja andmed. Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastava info täpsusest ja õigsusest sõltub Teie tellimuse  kiire ja täpne kohaletoimetamine.  Kommentaaridesse võite soovi korral lisada näiteks soovitava kohaletoimetamise aja ,kas hommiku-või õhtupoole võimalikud täpsustused  nt majal on fonolukk, saaja räägib ainult inglise keeles vms

4) Valige sobiv kohaletoimetamise kuupäev, piirkond  ja viis:  kas tulete  ise kauplusesse  järgi.

5) Makseviiside alt saate valida  tasumiseks sobiva pangalingi või tasumise arve alusel. Kui valite tasumise esitatud arve alusel,  saadetakse e-mailile arve, mille peate pangas tasuma ja maksekorralduse saatma meilile info@flowerwood.ee Tellimus enne töösse ei lähe!

NB Kui soovite tellimuse kohalejõudmist 3 tunni sees, eelistage kindlasti pangalingi kaudu tasumist

6) Klikkides lingil “Esita  tellimus” suunatakse teid edasi maksmise etappi. Kui makse tehtud , klikkige lingil “TAGASI KAUPMEHE JUURDE” – see annab meile teada, et olete makse sooritanud.

Olles kätte saanud teie tellimuse, saadame automaatse kinnituse ja arve teie e-posti aadressile.  Kui ilmneb vajadus millegi täpsustamiseks, võetakse teiega ühendust telefoni või e-posti teel. Kui teie tellimus laekub meile peale kl 15 õhtul, vaadatakse see läbi järgmise tööpäeva hommikul.

Kui juhtub, et meil ei ole poes parasjagu olemas teie soovitud toodet ja me ei jõua seda enam ka tellida, teavitame teid sellest enne saadetise teele panemist. Lahendusena pakume mõnda asendustoodet. Kui meie pakkumine ei sobi, on kliendil võimalus tellimus tühistada vt, tellimuse tühistamine.

  1. LILLEDE SAATMINE JA TELLIMINE TELEFONI TEEL :

Tellida saate telefonil +372 56644226 (kaupluse telefon 10.00-15.00) . Tellimuse vastuvõtjale võite edastada antud kodulehel näidatud kimbu kirjelduse ja hinna või kirjeldada ise, millist kimpu (mis lilledest, mis värvitoonides, mis hinnaklassis) soovite.

Tellimuse summa (sh lilled, kullerteenuse tasu) arvutab ja ütleb teile teenindaja ning seejärel saate antud summa maksta ülekandega FlowerWood OÜ kontole (kontoinfo leiate Kontaktide alt), maksekorralduse selgitusse lisada saaja nimi ja aadress. Peale makse sooritamist palume saata maksekorralduse kinnitus meilile info@flowerwood.ee . Soovi korral saadame teile e-mailiga ka arve, kuid sel juhul peate arvestama pikema ajavaruga arve koostamiseks ja saatmiseks. Enne raha laekumist või maksekorralduse saatmist teie tellimus töösse ei lähe!

  1. TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAJAD

Kui soovite lilledele ise järgi tulla, palume esitada tellimus vähemalt 3 tund ette, suuremad tellimused (leinapärjad, suuremad seaded jne) vähemalt 2 tööpäev ette. Tellimusi samaks päevaks võtame vastu argipäeviti kuni kl 15.00.

Kui soovite ka kimbu kohaletoimetamist kulleriga, palume tellimus esitada vähemalt 3 tundi ette (st lilled toimetatakse kohale 3 tunni jooksul alates raha laekumisest meie kontole). Kuller töötab E-R 11.00-19.00, L, P 11.00-17.00

NB Kui soovite saata lilli laupäeval ja pühapäeval, peab tellimus olema tehtud hiljemalt sama nädala laupäeval kl 10ks. Teeme ka erandeid aga sel juhul helistage igaks juhuks numbrile +372 56644226  ja täpsustage üle.

Kui teie tellimus laekub peale kl 15.00,  võtame tellimuse vastu järgmisel päeval kell 10.00

Kodustele aadressidele saadetavate tellimuste puhul helistame kindlasti saajale ette ja lepime kokku kohaletoimetamise aja. Juhul kui te ei soovi ette helistamist, jääb vastutus teile st kui kulleril ei õnnestu saadetis üle anda, tuleb maksta uus kullerteenuse tasu või tellimusele ise järele tulla

  1. TELLIMUSE EEST TASUMINE

Lillekimbu või -seade  maksumuse saate tellimisel ise määrata või valida e-lillepoe valikus olevate toodete hulgast sobiva. Kui soovite saadetise kohaletoimetamist lillekulleriga, lisandub tellimuse maksumusele kullerteenuse tasu.

Maksmiseks on mitu võimalust:

  1. Esitada tellimus poes kohapeal ja teha seal ka ettemakse sularahas või kaardimaksena.
  2. Esitada tellimus telefoni teel ja teha ülekanne FlowerWood OÜ pangakontole (kontode info leiate Kontaktide all), selgitusse märkida lillede saaja nimi ja aadress. Sel juhul on kohustuslik saata ülekande kinnitus meie e-mailile info@flowerwood.ee
  3. Sooritada ost e-lillepoest  ( vt tellimine e-lillepoe kaudu) ja maksta interneti pangalingi kaudu.
  4. TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Teil on õigus enne tellimuse kohaletoimetamist oma tellimus tühistada ja 5 tööpäeva jooksul raha tagasi saada. Tellimust saab tühistada ainult tööpäeviti ja mitte hiljem kui kättetoimetamise päevale eelneval päeval kell 12.00 Tühistamiseks saatke e-mail: info@flowerwood.ee   Hiljem tehtud tühistamisi ei kompenseerita, tellijal on siis võimalus oma tellimusele ise järgi tulla.

Tellimust ei saa tühistada eritellimuste puhul, mis ei kuulu tavaliste e-lillepoe toodete hulka.

Kui saadetis ei jõua adressaadini saatja antud info puudulikkuse tõttu, vastutab saadetise eest saatja (kuigi püüame ka ise vajadusel puuduva info leida). Kui lillede saaja keeldub  lilli vastu võtmast, siis tellimuse eest makstud raha ei tagastata. Et saaksime võimalike probleemide korral teiega ühendust võtta, täitke palun kindlasti oma kontaktandmete lahter.

  1. TURVALISUS

Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele. Soovi korral on külastajal õigus nõuda oma andmete kustutamist FlowerWood OÜ andmebaasist.

Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.